Masseria Pilano

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 2 bedden
  • 1 slaapkamer

Locatie

    Masseria Pilano Crispiano villa ligt op 17 minuten van Masseria Russoli en biedt bruiloft diensten voor de gasten. De vakantieboerderij biedt mogelijkheden om wandelen en fietsen in de omgeving, 2 km verwijderd van Stazione di San Paolo.

    Bosco delle Pianelle Natural Reserve is binnen 10 minuten met de auto vanaf de villa gesitueerd.

    U kunt ook genieten van het uitzicht over de binnenplaats in de woning. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Masseria Pilano villa beschikt over een kitchenette, evenals een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. U kunt ook gebruikmaken van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Deze villa heeft een terras om op te ontspannen na een drukke dag, samen met een zwembad.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    LicentienummerIT073004B500022959,TA07300451000014070
    • Kinderen en extra bedden
    • Maximaal aantal extra bedden in een kamer is 1.

    Kameropties bij Masseria Pilano Crispiano

    U kunt ook genieten van het uitzicht over de binnenplaats in de woning. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Masseria Pilano Crispiano Bedden foto Masseria Pilano Crispiano Toiletten foto Masseria Pilano Crispiano Kamer foto Masseria Pilano Crispiano Kamer foto
    Superior Appartement

    Grootte: 45 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Masseria Pilano Crispiano Kamer foto Masseria Pilano Crispiano Toiletten foto Masseria Pilano Crispiano Kamer foto Masseria Pilano Crispiano Kamer foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Masseria Pilano Crispiano Toiletten foto Masseria Pilano Crispiano Kamer foto Masseria Pilano Crispiano Kamer foto Masseria Pilano Crispiano Kamer foto Masseria Pilano Crispiano Kamer foto
    Standaard Familie Kamer

    Grootte: 45 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Masseria Pilano Crispiano Bedden foto Masseria Pilano Crispiano Kamer foto Masseria Pilano Crispiano Interieur foto Masseria Pilano Crispiano Badkamer foto
    Superior Familie Kamer

    Grootte: 45 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Masseria Pilano Crispiano

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Masseria Pilano Crispiano

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Masseria Pilano villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei, is beschikbaar in Masseria Pilano villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Masseria Pilano villa?
      In Masseria Pilano villa kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Masseria Pilano villa?
      Gasten van Masseria Pilano villa kunnen onder andere Masseria Russoli (1 km), Stazione di San Paolo 2) en Bosco delle Pianelle Natural Reserve 4) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Masseria Pilano Crispiano